Bez komentarzy

W nadchodzącą sobotę 18 lutego prawdziwa gratka czeka wszystkich miłośników piłki nożnej. Tym razem na parkiecie pojawią się seniorzy, by wziąć udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia. Miejscem rozgrywek stanie się Hala Sportowa w Korbielowie. Organizatorem tego sportowego wydarzenia jest Urząd Gminy Jeleśnia.

Celem Turnieju jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu wolnego i integracja sympatyków piłki nożnej. Wielu wrażeń z pewnością dostarczy radość ze wspólnej rywalizacji, podczas której finalnie wyłoniona zostanie najlepsza drużyna. Halowy Turniej Piłki Nożnej to jednocześnie promocja gminy Jeleśnia.

Rozgrywki poprzedzone będą losowaniem o godzinie 9.40 - odbędzie się ono w obecności kierowników lub trenerów drużyn. O 10.30 drużyny przystąpią do rywalizacji. Każda drużyna składać się może z maksymalnie 10 osób.

Kogo zapraszamy?

W turnieju mogą brać udział: kluby sportowe z Gminy Jeleśnia, drużyny niezrzeszone składające się z mieszkańców Gminy Jeleśnia. Drużyny młodzieżowe biorą udział w rozgrywkach z opiekunem. Jeden klub może zgłosić maksymalnie dwie drużyny. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do kibicowania i gorącego dopingu dla zawodników.

Jak gramy?

Rozgrywki odbywać się będą bez zmiany stron - każdy mecz po 14 minut. Zapisy będą prowadzone na miejscu lub można zgłosić swój udział wcześniej w Urzędzie Gminy w Jeleśni od 7.30 do 14:30 w pokoju nr 2 lub telefonicznie: 502657707

Potwierdzenie uczestnictwa w turnieju upływa w dniu: 16.02.2017.

Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary i dyplomy - za I, II, III,IV miejsce. Wszystkich zawodników obowiązuje strój sportowy - buty halówki i strój piłkarski.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły