Bez komentarzy

Nauczyciel, to zawód do którego trzeba mieć nie tylko odpowiednie przygotowanie, ale też wykonywać go z pasją i zaangażowaniem, by dzieci i młodzież zachęcić do poznawania i odkrywania tajemnic świata. To nie tylko ktoś kto przekazuje wiedzę, ale jest też pewnym drogowskazem i wzorem do naśladowania, czyli po prostu Mistrz. Tych najlepszych, najbardziej lubianych i podziwianych przez swoich wychowanków, chce docenić Gmina Jeleśnia organizując po raz pierwszy konkurs "Nauczyciel MISTRZ roku 2018!"

Masz swojego ulubionego nauczyciela? Może Twój nauczyciel/wychowawca to osoba, którą cenisz sobie za podejście do uczniów, interesujący sposób przekazywania wiedzy i ciekawą osobowość? Zagłosuj na swojego kandydata.

Głosować mogą uczniowie wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Jeleśnia na specjalnych kartach, które rozdają dyrektorzy placówek. Jeśli uważasz, że to właśnie Twój nauczyciel, czy wychowawca zasługuje na ten tytuł,  stanowi dla Ciebie wzór i powinna usłyszeć o nim cała Gmina zagłosuj na niego.

Regulamin i szczegóły konkursu TUTAJ.

Źródło i plakat: Gmina Jeleśnia

Udostępnij Drukuj E-mail