Bez komentarzy

Przed nami wyjątkowo uśmiechnięte i radosne święto. To oczywiście Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nie we wszystkich jednak krajach obchodzony jest 1 czerwca.  Dzieci Brazylii świętują bowiem 12 października, a w Australii w pierwszą sobotę lipca każdego roku.

A jak będzie w Milówce?

Dzieci w Milówce natomiast podczas tegorocznego Dnia Dziecka świętować mogą aż dwukrotnie: zaczynamy już 28 maja w najbliższą niedzielę o godzinie 15 a Amfiteatrze nad Sołą. Z pewnością wyjątkową atrakcją będzie dmuchane boisko wraz z gigantycznymi piłkarzykami. Czekają nas także dmuchane rzutki oraz gry i zabawy zręcznościowe. Całość uświetnią występy Mażoretek. Integracyjne zabawy poprowadzą harcerze z Milówki.

Po raz drugi dzieci w Milówce będą miały okazję bawić się 31 maja o godzinie 9 podczas Sportowego Piknikiu Rodzinnego, na który zaprasza Wójt Gminy Milówka Robert Piętka oraz Soltys Milówki Sławomir Salamon. Bawimy się z Radiem Bielsko, a imprezę poprowadzi DJ Łukasz Luszczak W tym toku zaplanowano zawody sportowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, a sprawdzić się będzie można w siatkówce, biegach przełajowych i piłce nożnej. Nie zabraknie dmuchańców i placu zabaw. Dwie animatorki poprowadzą animacje taneczne, konkursy i zabawy zręcznościowe. Oprócz tego w tym dniu odbędą się warsztaty plastyczne i mnóstwo innych niespodzianek.

Udostępnij Drukuj E-mail