Bez komentarzy

Przed nami lipiec, a to oznacza, iż czas rezerwować pierwszy weekend tego miesiąca na Dni Milówki. Jak co roku spotykamy się w Amfiteatrze nad Sołą i zapraszamy do wspólnej zabawy. To będą dwa niesamowite i pełne atrakcji dni. 

Na Dni Milówki 2017 zaprasza Wójt Gminy Robert Piętka.

A tymczasem przedstawiamy gwiazdy.

1 lipca przed nami zaprezentują się:

Piersi

To polski zespół grający szeroko pojętą muzykę rockową. Powstał w 1984 roku w Niemodlinie z inicjatywy wokalisty Pawła Kukiza, gitarzysty Rafała Jezierskiego, basisty Zbigniewa Moździerskiego oraz perkusisty Andrzeja Olszewskiego. W 1997 roku po związaniu się z krajowym oddziałem koncernu EMI formacja przyjęła nazwę Kukiz i Piersi. Do 2013 roku funkcję lidera Piersi pełnił Paweł Kukiz wraz, z którym w składzie formacja zarejestrowała dziewięć wydawnictw, a także wylansowała m.in. takie przeboje jak „Maryna”, „Zośka”, „Całuj mnie” i „O, Hela”. Twórczość zespołu w większości charakteryzowały prześmiewcze teksty, poruszające kwestie społeczne, kulturalne i polityczne w Polsce.

Czym zabawią Milówkę 1 lipca?

Nie jedyna gwiazda tego wieczoru, bowiem czeka nas także spotkanie z BLACK BEE. Formacja powstała w maju 2013 roku. Muzyka zespołu to czysty Rock n' Roll.

Lokomotywą muzyki Black Bee są lata 60 i 70.

2 lipca scenę Milówki zdominują Baciary.

Zespół Baciary powstał w 2002 roku na Podhalu. Założony został przez Andrzeja i Janusza Body. Natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", "Jak się bawią ludzie".

BAYER FULL - to kolejna gwiazda Dni Milówki 2017. Reprezentują jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki tanecznej (disco polo). Sama formacja istnieje od roku 1984.

Lidere i wokalistą zespołu jest Sławomir Świerzyński. Grupa ma w swoim dorobku dziewiętnaście autorskich płyt sprzedanych w łącznym nakładzie 16,5 milionów egzemplarzy.

Ważna informacja:

Gminny Ośrodek Kultury w Milówce prowadzi przedsprzedaż biletów na Dni Milówki 2017.

Cena biletów 1.07 i 2.07.2017 r.:

Bilet normalny – 10 zł

Bilet ulgowy – 7 zł

Dzieci do lat 6-ciu wstęp wolny.

Prowadzona jest również sprzedaż karnetów promocyjnych dwudniowych: Normalny – 15 zł

Ulgowy – 10 zł

Bilet i karnet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się (należy okazać ważną legitymację uczniowską, studencką przy wejściu na teren imprezy)

Sprzedaż karnetów prowadzona jest do 30 czerwca 2017 r.

Udostępnij Drukuj E-mail