Bez komentarzy

W najbliższą niedzielę 27 sierpnia zapraszamy do Milówki na wyjątkowe wydarzenie. Classic Day to nic innego jak pokaz starych samochodów, a prezentacja odbędzie się w ramach Zakończenia Lata. Stare eksponaty będzie można oglądać od godziny 14 do godziny 20. Spotykamy się obok Amfiteatru w Milówce.

A co w programie? Oddajemy głos Organizatorom Classic Day:

„Już po raz drugi zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji do pięknej Milówki. Tym razem zmieniamy lokalizację i widzimy się na terenie Amfiteatru w Milówce.

Chcemy stworzyć klasyczny zakątek w tej uroczej miejscowości, pokazać kawałek historii i kunsztu dawnej motoryzacji a przy okazji spotkać się i porozmawiać.

Masz pojazd, który pamięta stare czasy? A może spędziłeś nad swoim projektem ostatnie lata? Jest to idealna okazja żeby pokazać swój samochód czy motocykl. Nie jest ważna marka ani pochodzenie - liczy się miłość do czegoś, co jest już tylko w ograniczonej ilości, czyli miłość do klasycznej motoryzacji.

Wstęp dla wszystkich gości jest bezpłatny i zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z tym, co na Podbeskidziu najlepsze w motoryzacji.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w zdarzeniu swoim pojazdem, zapraszamy do kontaktu.

Dla zgłoszonych uczestników na miejscu będzie czekał poczęstunek oraz inne atrakcje.”

Udostępnij Drukuj E-mail