Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Ogłoszone zostały przetargi na sprzedaż działek stanowiących własność Gminy Rajcza. Wystawiono do sprzedaży działki położone w Rycerce Górnej. Dwie działki zabudowane są budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, natomiast pozostałe 140 działek znajdują się w terenach o różnym przeznaczeniu w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rajcza.

"Być może sprzedawane przez Gminę działki sąsiadują z Państwa działkami, w związku z tym proszę o rozważenie zakupu działki od Gminy na powiększenie własnego areału. Wszystkie sprzedawane działki można zlokalizować na ortofotomapach. Sprzedaż w/w działek odbędzie się w drodze przetargu ustnego nieograniczonego w dniu 21 września 2018 r."-  informuje wójt Gminy Rajcza Kazimierz Fujak.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w przetargach znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie www.rajcza.com.pl, na tablicy ogłoszeniowej Urzędu Gminy Rajcza. Ponadto więcej informacji można uzyskać w Referacie Budownictwa tut. Urzędu pod nr tel. 33 8643 155, wew. 34. Pracownik odpowiedzialny: Martyna Krzepina

Powierzchnie działek, opisy nieruchomości, przeznaczenie działek i ceny wywoławcze działek do pobrania w formacie pdf znajdują się pod linkami:

ogłoszenie 1

ogłoszenie 2

ogłoszenie 3

{gallery}dzialkiRG{/gallery}

Więcej mapek tutaj

 źródło i zdjęcia: rajcza.com.pl

Udostępnij Drukuj E-mail