Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W niedzielne popołudnie 9 czerwca 2019 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rycerce Górnej odbył się Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. Dzieci do woli korzystać mogły z bezpłatnego toru gokartowego, dmuchanych zamków do skakania. Rodzice w tym czasie mogli odpocząć pijąc kawę. Nauczyciele przeprowadzili konkurencje sportowe dla dzieci jak przeciąganie liny, rzut do celu itp. W trakcie imprezy dzieci przedstawiły program artystyczno-wokalny. Nagrodą były słodycze, soki, kiełbaski. Imprezę prowadziła Joanna Zwardoń. Rodzice z Rady Rodziców oraz Rada Sołecka przygotowali stoiska z goframi, ciastami, napojami. Nie zabrakło również dań z grilla. Zakupić można było kubki z logiem szkoły oraz długopisy.

W tym samym czasie na boisku rozgrywały się mecze. Buźki malowała dzieciakom Pani Róża Włosińska. Podsumowując, zabawa była udana, a pogoda dopisała. Dochód z tego pikniku zostanie przeznaczony na zakup tablicy interaktywnej. Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć.

{gallery}RycerkaDZDZ2019{/gallery}

zdjęcia: Magdalena Sporek

Udostępnij Drukuj E-mail