Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

18 grudnia w Wiejskim Domu Kultury w Soblówce odbyło się świąteczne spotkanie Członków Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Ujsoły.

"Przy suto zastawionym stole zasiedliśmy aby wspólnie wprowadzić się w świąteczny nastrój. Mieliśmy zaszczyt gościć Pana Wójta Gminy Ujsoły Tadeusza Piętkę oraz Dyrektora Centrum Kultury w Ujsołach  Jolantę Kołodziej, obecny był również ks. Proboszcz Ryszard Kubasiak. Wszyscy składaliśmy sobie świąteczne życzenia, Pan Wójt przy okazji podkreślił rolę Kół Gospodyń Wiejskich w przedsięwzięciach naszej gminy jednocześnie dziękując za cały rok współpracy. Kolędowaliśmy wspólnie z zespołem Młode Juhasy a przygrywała nam kapela pod kierunkiem pana Czesława Kobielusa. Piękny koncert kolęd i nie tylko przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Soblówki, prezentując się znakomicie w swoich galowych strojach. Oczywiście Gospodynie z pozostałych kół prezentowały się nie gorzej, wszystkie uśmiechnięte i pięknie ubrane, w doskonałych nastrojach pokazują nam jak może lub jak powinna wyglądać współczesna gospodyni wiejska, która pomimo mnóstwa codziennych obowiązków potrafi pomyśleć również i o sobie. Serdecznie dziękuję  Gościom za przybycie na to spotkanie, dziękuję Paniom Gospodyniom za przygotowanie wyśmienitych potraw, za piękny wystrój naszej "wigilijnej izby" a także wszystkim zaangażowanym  w przygotowanie uroczystości. Takimi działaniami zbliżamy się do siebie coraz bardziej, bo przecież nic tak nie łączy i nie zespala jak wspólny wigilijny stół. Zatem czas świątecznych atrakcji został uroczyście otwarty! WESOŁYCH  ŚWIĄT!"  - relacjonuje i dziękuje

                                                                                   Katarzyna  Sporek

{gallery}swietaUjsoly{/gallery}

zdjęcia i źródło tekstu: Gmina Ujsoły

Udostępnij Drukuj E-mail