To już kolejna impreza organizowana w Węgierskiej Górce, której motywem nadrzędnym jest pomoc. Tym razem charytatywne wydarzenie będzie miało miejsce w najbliższą sobotę 24 września. Główną bohaterką będzie Marysia Jurasz, dla której w ramach akcji zorganizowane będzie szereg imprez. Ich głównym celem – w myśl idei charytatywności – będzie bezinteresowna pomoc.  Dobra zabawa, moc atrakcji i szczytny cel – to podstawowe założenia sobotniego spotkania. Wydarzenie będzie miało miejsce w Amfiteatrze w Węgierskiej Górce i w okolicach hali widowiskowo – sportowej.

Biegasz - pomagasz

Rozpoczynamy o godzinie 15.00 biegiem charytatywnym. Ta forma pomocy – poprzez bieganie – jest obecnie jedną z częściej preferowanych metod służących zbiórce funduszy dla chorych dzieci.  Dlaczego? Wpływ ma na to być może nie sama moda na bieganie, ale środowisko biegaczy. To ludzie z sercem, uwrażliwieni na czyjś los. W biegu charytatywnym udział wezmą zawodnicy Klubu Sportowego Halny Węgierska Górka, dla których start w tego typu imprezie nie jest nowością, często bowiem uczestniczą w podobnych biegach charytatywnych. Zachęcamy do tego biegu każdego. Można biec, można maszerować. Nie jest ważny czas, nie jest ważne miejsce. To formuła towarzyska, w której najważniejszy jest udział. Jednocześnie bieg charytatywny to doskonała okazja do integracji ze środowiskiem biegaczy.

O godzinie 16.00 ciąg dalszy imprezy, czyli koncerty. W Amfiteatrze wystąpi Maria Szczygieł & Szymon Górka, Sonbird oraz T.On. Swoje umiejętności dla Marysi Jurasz zaprezentuje także Patryk DDP,  TDK Crew, She – Cats oraz Justyna Talik.

Organizatorem wydarzenia sąOśrodek Promocji Gminy Węgierska Górka oraz  .wwwtheCITYLIFE. Pl

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły