Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W minioną środę 4 stycznia w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka w ramach III Przeglądu Kolęd i Pastorałek Polskich odbyły się przesłuchania konkursowe. W eliminacjach wzięły udział utalentowane osoby, które zgłosiły chęć zaprezentowania swych umiejętności.  Konkurs skierowany był zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych, osób indywidualnych oraz zespołów. Komisja oceniająca stanęła przed trudnym zadaniem, ponieważ poziom prezentacji był bardzo wysoki i wyrównany.

W najbliższy piątek 6 stycznia natomiast Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik, Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka oraz Parafia pw. Św. M. M. Kolbe w Ciścu serdecznie zapraszają na Koncert Noworoczny w wykonaniu Laureatów III Przeglądu Kolęd i Pastorałek Polskich oraz Zespołu "iGramy z Pokusą" - twórców Siewców Lednicy. Artystów będzie można posłuchać w święto Trzech Króli o godzinie 18 w Kościele pw. Św. M. M. Kolbe w Ciścu.

Zespół "iGramy z Pokusą" to pozytywna energia płynąca od Stwórcy, to Jego Łaska Miłosierdzia skierowana do grupy przyjaciół, zapalonych i oddanych sztuce muzyków. Jest to także swoiste połączenie temperamentów i upodobań muzycznych. Przenikanie się kultury góralskiej ze śląską i rzeszowską. Zderzenie się świeżości z doświadczeniem, przeplatanie się zaawansowanych opracowań z prostotą muzyki ludowej, wydźwięku klasycznych westchnień z odgłosem górskiego echa. W muzyce naszego zespołu usłyszeć można także skoczną tarantellę, latynoską bossanowę czy chicagowskiego bluesa.

Zdjęcia OPG

{gallery}Kon04.01{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły