Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Za oknami zima w pełni, lecz w ten mroźny czas są takie dwa wyjątkowo ciepłe dni, jedyne w całym roku, kiedy to obchodzimy święto naszych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

Wiedzą o tym z pewnością dzieci z Przedszkola w Ciścu Małym, bowiem podczas uroczystości poświęconych Babciom i Dziadkom - przedszkolaki zaprezentowały wspaniały program artystyczny. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem oraz jasełka. W miniony piątek 3 lutego w Przedszkolu w Ciścu odbył się Dzień Babci i Dziadka.

W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik.

W trakcie spotkania Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci w formie wierszy złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie.

Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik w ciepłych słowach podziękował "małym aktorom" za piękną inscenizację i taniec, podkreślił jednocześnie, iż ten niewątpliwy talent i umiejętności dzieci zawdzięczają swoim Babciom i Dziadkom, którzy wkładają ogromny trud w pomoc w wychowaniu dzieci.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.

Zdjęcia WGmedia

{gallery}PMC2017{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły