Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Elvis bez wątpienia podbił serca publiczności Węgierskiej Górki.

Ten Dzień Kobiet z pewnością można zaliczyć do wyjątkowych i niezwykle udanych. Nie mogło być inaczej, skoro w Węgierskiej Górce w święto wszystkich Pań pojawili się znakomici goście. W środę 8 marca w Ośrodku Promocji Gminy w Węgierskiej Górce świętowaliśmy Dzień Kobiet.

Co w tym dniu i miejscu było wyjątkowego?

Warto podkreślić, iż w Ośrodku Promocji Gminy w Węgierskiej Górce wszystkie imprezy kulturalne przygotowywane są z ogromną starannością. W marcowy wieczór nie było inaczej. W klimat święta wprowadziła nas Orkiestra Dęta "Barka" z Żabnicy. Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik powitał gości, a wszystkim Paniom z okazji ich święta złożył piękne życzenia. Uczestniczący w Dniu Kobiet radni Józef Stopka i Jan Jurasz wraz z Wójtem Gminy Węgierska Górka Piotrem Tyrlikiem wręczyli wszystkim kobietom kwiaty. W Ośrodku Promocji Gminy podczas uroczystości gościliśmy również Wójta Gminy Łękawica Tadeusza Tomiczka.

Część artystyczną otworzył występ zespołu dziecięcego ze Szkoły Podstawowej w Węgierskiej Górce "Zaplątani w tańcu II". Przedsmak tego, co czekało nas tego wieczoru, dał znakomity występ Pań z Koła Gospodyń Wiejskich Węgierska Górka - "pod batuta" Dyrektor Ośrodka Promocji Gminy Agnieszki Mocek - Żyglińskiej.

Czas na Elvisa

Jego występ przeniósł nas w klimat lat 60. "Król rock and rolla" pokazał, iż przeboje Elvisa Presleya wciąż pozostają żywe, znane i niezmiennie przyciągają grono słuchaczy. Strój współczesnego Elvsa również wpisany był w klimat rock and rollowych czasów. Znakomity występ i choreografia sprawiły, iż Elvis całkowicie zdobył serca Pań w Węgierskiej Górce. Świetny dialog z publicznością to jeden z elementów, który sprawił, że klimat tego wieczoru balansował na granicy szalonych lat 60. z lekką nuta nostalgii.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania z występu Elvisa oraz do fotorelacji autorstwa Daniela Franka:

{gallery}elwis{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły