To już ostatni moment, by oddać głos na reprezentującą Szkołę Podstawową w Węgierskiej Górce Laleczkę Hanię. Rusza bowiem ostatni etap Ogólnopolskiego Konkursu na najbardziej oryginalna Laleczkę. Głosujemy na portalu facebook.

Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole.

Jak głosować?

Konkurs będzie prowadzony na oficjalnym fan page’u projektu „Wszystkie Kolory Świata” na portalu społecznościowym Facebook (www.facebook.com/UNICEFwszystkiekoloryswiata)

Fan page będzie aktywny– głosowanie: 10.03.2017 r. (od godz. 11.00) – 17.03.2017 r. (do godz. 11.00).

Użytkownicy chcąc oddać głos na laleczkę, muszą się zalogować na swoje konto i wejść w aplikację konkursową. Korzystanie z aplikacji wymaga potwierdzenia wyrażenia zgody na udostępnienie swoich danych z konta profilowego Facebooka. Korzystanie z aplikacji konkursowej jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i laptopów. Aplikacja nie posiada wersji mobilnej na telefony komórkowe i tablety.

Zdjęcia laleczek w aplikacji konkursowej zamieszczone będą w losowej kolejności. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wyszukać laleczkę reprezentującą daną szkołę stosując dostępne filtry (np. wyszukiwanie po nazwie miejscowości, wyszukiwanie na mapie.). Zdjęcia w galerii będą podpisane nazwą placówki oraz nazwą miejscowości placówki. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę. Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem. W celu oddania głosu na wybraną laleczkę należy wpierw powiększyć zdjęcie, a dopiero później oddać głos klikając pod zdjęciem laleczki. Liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów na daną laleczkę.

Liczba oddanych głosów na każdą laleczkę będzie widoczna pod zdjęciami przez cały czas trwania konkursu.

Konkurs wygrywa ta szkoła, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.  W przypadku uzyskania przez dwie lub więcej laleczek tego samego wyniku, rozstrzygnięcia konkursu dokona specjalnie powołane Jury, w skład którego wejdą reprezentanci UNICEF Polska oraz Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska. Rozstrzygnięcie nastąpi w wyniku głosowania członków Jury.

 

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły