Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów disco polo i nie tylko. Bowiem już w najbliższą niedzielę 30 kwietnia o godzinie 19 na Scenie Widowiskowej w Węgierskiej Górce, czekają nas niemałe muzyczne emocje.

Tomasz Niecik - przedstawiać nie trzeba, ale przypomnijmy, co sam artysta mówi o sobie: „Artysta wielowymiarowy”.

Jego niecodzienna osobowość przejawia się w wielu dziedzinach. Początkowo tancerz wielu komercyjnych produkcji, obecnie wokalista i twórca płyty. Jego debiutancki album "KAWALERZY" to prawdziwy przełom w tym gatunku muzycznym. Pierwszy singel "Czarna Inez" jest obecnie przebojem i zapowiedzią świetnej płyty. Można go usłyszeć w wielu stacjach radiowych, klubach i dyskotekach. Jest chętnie granym utworem przez dj'ów w Polsce jak i zagranicą.

Na jego koncertach panuje wspaniała atmosfera dobrej zabawy i humoru.

Sam wkłada całe serce na scenie dla swoich odbiorców, sprawiając że czas spędzony razem z nim to niezapomniane przeżycie. Dlatego też jest tak popularny i lubiany przez widzów.

Podczas jego występów można zobaczyć świetne show w wykonaniu tancerzy. Są oni nieodłączną częścią widowiska.

Produkcją muzyczną zajął się jeden z najlepszych twórców dźwięku mijającej dekady. Po tym jak jego album ujrzał światło dzienne stało się proste, że mamy do czynienia z nowo-wschodzącą gwiazdą."

 

Sam o sobie mówi: „Chcę, aby każdy kto będzie bawił się przy mojej muzyce, znalazł się po radosnej stronie życia. Zaczęła się nowa era razem z nadejściem Tomasza Niecika.”

Udostępnij Drukuj E-mail