Wspólny świąteczny posiłek, życzenia i spędzony razem w niezwykle ciepłej atmosferze czas - tak wyglądało Wielkanocne spotkanie w Cięcinie. W minioną środę 26 kwietnia w siedzibie Koła Gospodyń Wiejskich w Cięcinie odbyło się świąteczne spotkanie z najstarszymi mieszkańcami naszej gminy. Okazją do podzielenia się tradycyjnymi święconymi pokarmami były Święta Wielkiej Nocy.

Uroczyste Wielkanocne spotkanie było niezwykle wyjątkowe, pełne serdeczności i świątecznej atmosfery. Nie obyło się bez wzruszeń, miłych słów i życzeń skierowanych pod adresem Seniorów.

W spotkaniu uczestniczył m.in. Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik, Przewodniczący Rady Gminy Wojciech Sobel, radni oraz przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich.

Spotkanie dla najstarszych obywateli z terenu gminy Węgierska Górka organizowane jest każdego roku w okresie Wielkiej Nocy, jak i również w okresie Świąt Bożego Narodzenia.  Dla wielu stanowi jedyną okazję, by spotkać się, porozmawiać i powspominać.

Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik złożył zebranym tradycyjne świąteczne życzenia wielkanocne, w których skierował wiele ciepłych słów pod adresem Seniorów oraz zwrócił uwagę na potrzebę organizacji podobnych wydarzeń w przyszłości tak, aby jak najwięcej aktywizować środowiska osób starszych.

Udostępnij Drukuj E-mail