Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Jest dniem szczególnym i wyjątkowym. Gmina Węgierska Górka i Dniu Dziecka pamięta jednak w sposób szczególny, bowiem jest on organizowany z myślą o tych, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia, uwagi i dobrego słowa.

I tak było w tym roku. W miniony czwartek 1 czerwca Dzień Dziecka spędzaliśmy wraz ze Stowarzyszeniem Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Węgierka" oraz z Firmą Żywiec Zdrój. Z okazji święta najmłodszych w Beskidzkim Klubie Turystyki Konnej „Piekiełko" w Żabnicy odbył się Integracyjny Dzień Dziecka.

Dzieci spędzały swoje święto na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknych krajobrazów. Impreza obfitowała w wiele wspaniałych atrakcji. Nie brakowało uśmiechu, drobnych upominków i słodyczy. Najmłodsi wraz ze swoimi rodzicami wyruszyli na wycieczkę bryczką po okolicy, na odważnych czekały przejażdżki konne. Organizatorzy i animatorzy Integracyjnego Dnia Dziecka zadbali o to, by ten dzień był niezapomniany i pełen atrakcji.

Zdjęcia: OPG Węgierska Górka

{gallery}DDZab2017{/gallery}