Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Piękna słoneczna pogoda i sportowa atmosfera towarzyszyła uczestnikom XVII edycji Amatorskiego Crossu Rowerowego w Węgierskiej Górce.

W zawodach rowerowych, rozgrywanych pod patronatem Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika, wzięli udział także najmłodsi, którzy mieli do pokonania trasę po Bulwarach w Węgierskiej Górce tuż przy scenie widowiskowej.

Na starcie wyścigu głównego stawili się amatorzy spędzania wolnego czasu na wolnym powietrzu, w tym szczególnie jazdy na rowerze. Trzeba przyznać, że organizatorzy postarali się o poprowadzenie zawodów na bardzo urokliwej, lecz i wymagającej trasie. Wiodła ona przez tereny Nadleśnictwa Węgierska Górka: Trakt Cesarski, tereny wokół fortu Waligóra i czerwony szlak. Wszyscy zawodnicy z sukcesem pokonali wyznaczoną pętle.

W imieniu organizatorów gratulujemy wszystkim uczestnikom, życzymy dalszych sportowych sukcesów, a szczególne podziękowania kierujemy do UKS MASYW z Cięciny za pomoc w organizacji dzisiejszych zawodów.

Zdjęcia: OPG Węgierska Górka

{gallery}cross2017{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail