Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Dźwięki góralskiej muzyki już z daleka rozbrzmiewały w niedzielne słoneczne popołudnie w Cięcinie. Wszystko to za sprawą Parafialnego Pikniku Rodzinnego, który odbył się 25 czerwca na Podwórku Plebańskim przy Kościele Przemienienia Pańskiego.

W Pikniku uczestniczył gospodarz Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik, a swoją obecnością zaszczycił uczestników zabawy Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed.

„Szumi jawor, szumi..." - wspaniały występ zespołu dziecięcego Hecni pod kierownictwem Anny Łagosz zainaugurował niedzielne spotkanie, które upłynęło w prawdziwie rodzinnej, ciepłej atmosferze. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich również zaprezentowały swój repertuar. O góralską oprawę muzyczną zadbał także zespół Grojcowianie. Piknik uświetniła także muzyka zespołów tanecznych i kapeli góralskich. Nie zabrakło także zabaw i konkursów dla dzieci. Dopisała pogoda i frekwencja, która świadczyć może tylko o tym, iż organizacja takich pikników jest bardzo potrzebna.

{gallery}piknikciecina{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail