Są zawsze na czas, niezawodni i można na nich liczyć. Służą pomocą przy wypadkach komunikacyjnych czy klęskach żywiołowych. Ochotnicza Straż Pożarna. Zawsze to oni pomagają nam. Tym razem jednak to my możemy wspomóc OSP Węgierska Górka, co i tak w przyszłości przysłuży się nam wszystkim.

Ochotnicza Straż Pożarna w Węgierskiej Górce zwraca się prośbą o pomoc finansową podczas akcji rozprowadzania cegiełek w najbliższy weekend, czyli 1 i 2 lipca.

Zgromadzone środki w całości zostaną przekazane na zakup Lekkiego Samochodu Ratownictwa Technicznego, który stanie się głównym narzędziem do pracy podczas interwencji przy wypadkach komunikacyjnych oraz budowlanych.

Oddajemy głos przedstawicielom OSP Węgierska Górka:

„My strażacy możemy i poświęcamy swój czas, by przyczynić się do bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy oraz niejednokrotnie powiatu. Jednak budżet naszej jednostki jest mocno uzależniony od ludzi dobrej woli.

Pragniemy zapewnić, że pomoc ta będzie dobrą inwestycją i przyczyni się lokalnemu społeczeństwu. Z góry dziękujemy za przekazane datki.”

Udostępnij Drukuj E-mail