Informujemy, iż to już ostatnie wolne terminy na wynajem hali widowiskowo - sportowej w lipcu dla grup zorganizowanych. W razie pytań lub rezerwacji podajemy numer kontaktowy: 33/864 21 87.

Hala widowiskowo-sportowa wraz z obszernym holem głównym, posiada powierzchnię 3 819 m² i kubaturą 29 878 m3, co robi imponujące wrażenie na osobach znajdujących się wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Hol główny o wymiarach 39,3 m x 30,1 m i wysokości 5,1 m jest zarazem przewiązką, która służy jako zaplecze hali, a w przyszłości również planowanego do budowy w drugim etapie basenu krytego. Przestronne wnętrze zostało wyposażone w pomieszczenia administracyjne, salę odpraw i konferencyjną oraz pomieszczenia sanitarne i do ćwiczeń.

Hala Sportowa o wymiarach 50,2 m x 33,8 m i wysokości 14,5 m została wyposażona w boisko o wymiarach 22 x 44 m wraz z 2-metrowym obejściem, co pozwoliło na uzyskanie pełnowymiarowych boisk do gry w koszykówkę, siatkówkę czy piłkę ręczną. Posadzka na boisku, to bezspoinowo położona wykładzina korkowa z powłoką poliuretanową na legarach drewnianych. Podłoga posiada specjalne kotwy służące do montowania bramek i słupków do siatkówki czy tenisa. Na północnej ścianie hali zamontowano drabinki do ćwiczeń gimnastycznych, na ścianie zachodniej zaś profesjonalną ściankę wspinaczkową o różnych stopniach trudności. Na wysokości 10,5 m licząc od poziomu podłogi zawieszona jest specjalna kotara dzieląca halę na dwie części tak, aby w zależności od potrzeb można było prowadzić różnego rodzaju rozgrywki.

Udostępnij Drukuj E-mail