Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Jeszcze do 14 lipca do godziny 15.30 można składać zgłoszenia, które wezmą udział w kolejnym już konkursie „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Węgierska Górka”. W imieniu Wójta Gminy Węgierska Górka zapraszamy do udziału w XII edycji konkursu, którego celem jest promocja wśród mieszkańców gminy dbałości o najbliższe otoczenie. W tegorocznym konkursie, tak jak w ubiegłym roku - to internauci dokonają wyboru spośród zgłoszeń najpiękniejszego ogrodu.

Na fanpage’u Gminy Węgierska Górka zamieszczone zostaną zdjęcia zgłoszonych obiektów. Zadanie polega na wskazaniu, który ogród zasługuje na wyróżnienie. Głosujemy klikając „Lubię to” pod zdjęciem przedstawiającym najpiękniejszą kompozycję. Nagrody trafią do pierwszych trzech właścicieli ogrodów, których zgłoszenia zdobędą największą ilość polubień (I, II i III – miejsce). Zachęcamy do udostępniania wiadomości wśród znajomych i zaproszenia ich do zabawy.

Głosowanie potrwa do dnia 01 sierpnia 2017 r. do godziny 08:00. Werdykty internautów zostaną ogłoszone niezwłocznie po podliczeniu głosów. Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone na „Dniach Gminy Węgierska Górka” w dniu 5 sierpnia 2017 roku.

Deklaracja zgłoszenia oraz Regulamin Konkursu dostępne na stronie internetowej Gminy Węgierska Górka oraz w siedzibie Urzędu Gminy.

{gallery}ogrodwg{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail