Urząd Gminy w Węgierskiej Górce informuje o możliwości najmu budynku PKP w Węgierskiej Górce:

 

OFERTA NAJMU – BUDYNEK DWORCA PKP

Lokalizacja: 34-350 Węgierska Górka, ul. Kolejowa 4

Powierzchnia użytkowa budynku: 199,00m2

Cena: do negocjacji

Opis nieruchomości: PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek dworca kolejowego w Węgierskiej Górce, o łącznej pow. użytkowej 199,00 m2. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Kolejowej 4, w malowniczym otoczeniu gór Beskidu Żywieckiego, należących do pasma Wielkiej Raczy. Budynek jest po remoncie, w trakcie którego została wymieniona stolarka okienna i drzwiowa oraz odnowiona została elewacja budynku. Do korzystania przez najemcę oddane są przestronne pomieszczenia wymagające odświeżenia oraz ewentualnego remontu lub adaptacji.

Dworzec usytuowany jest w ścisłym centrum Węgierskiej Górki, w bliskim sąsiedztwie obiektów handlowych, szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich oraz obiektów zabytkowych. Do budynku przynależy parking. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację cechującą się dużym zainteresowaniem turystycznym oraz rekreacyjnym, obiekt idealne nadaje się pod działalność gastronomiczną oraz bazę noclegową.

Zapraszamy osoby poszukujące miejsca pod działalność gospodarczą. Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego klienta i jego potrzeb.

Oferta dostępna również na stronie internetowej www.pkpsa.pl

KONTAKT: Anna Rutkowska tel.: 605 912 577 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Katowice, ul. Dworcowa 3

Udostępnij Drukuj E-mail