W miniony wtorek 5 grudnia Święty Mikołaj zawitał do Węgierskiej Górki, przyniósł prezenty i wywołał uśmiech na twarzach najmłodszych.

Ten szczególny dzień spędziliśmy wraz z niepełnosprawnymi dziećmi w pensjonacie Melaxa, gdzie wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Żywca przywitali nas radosnym śpiewem kolęd. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik, będący jednocześnie pomysłodawcą i inicjatorem tego wydarzenia.

"To szczególny wieczór i ogromna dla nas radość, że tym niewielkim gestem możemy dać szczęście i uśmiech dzieciom, które są dla nas bardzo ważne każdego dnia, nie tylko w dzień świętego Mikołaja" - powiedział Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik.

Po zjedzeniu pysznego obiadu wraz z radosnymi elfami udaliśmy się na poszukiwanie św. Mikołaja. Zrobiliśmy dla niego prezent, zatańczyliśmy i zaśpiewaliśmy. Mikołaj nas nie zawiódł i pojawił się z ogromnym workiem pełnym prezentów. W imieniu Mikołaja dziękujemy Państwu Zawadom z Ciśca za wsparcie elfów w ich ciężkiej pracy.

Udostępnij Drukuj E-mail