Wspólne spotkanie przy stole daje możliwość wymiany doświadczeń oraz napełnia energią na kolejny rok pracy. Tak właśnie wyglądało spotkanie z działaczami kultury i sportu z gminy Węgierska Górka.

Nasi goście przybyli na zaproszenie Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika.

"Dzięki pracy tych ludzi i ich zaangażowaniu możliwy jest rozwój naszej gminy, bo poprzez pracę tych osób możemy mówić o ogromnej promocji Węgierskiej Górki" - powiedział Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik.

Podczas kolędowania nie zabrakło czasu na połamanie się opłatkiem, złożenie świątecznych życzeń i podziękowania za całoroczną pracę, jaką wkładają, aby ich stowarzyszenia, koła, związki i kluby działały w pełni. Jesteśmy dumni, że nasza gmina reprezentowana jest przez ludzi pełnych pasji, którzy nie szczędzą czasu i energii na czynienie rzeczy wielkich. Ich działania przyczyniają się do rozwoju gminy i wpływają na kreowanie pozytywnego wizerunku Naszej Małej Ojczyzny.

Udostępnij Drukuj E-mail