Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W niedzielę 28.01.2018 w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Żabnicy odbył się już  po  raz piąty Wieczór Kolęd zorganizowany przez Parafialną Orkiestrę Dętą "BARKA". W Wieczorze Kolęd wzięły udział: przedszkolaki oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żabnicy, Koło Gospodyń Wiejskich wraz z kapelą "Urwisko", "Schola" i "Oaza" prowadzone przez księdza Jarosława Bielesza.

Szczególnym urozmaiceniem wieczoru był występ gości z Łobez - "Młodzieżowej Orkiestry Dętej" działającej przy Łobeskim Domu Kultury. Wspaniałe wejście w strojach historycznych, piękne słowa wstępu wypowiedziane przez Dyrektora Domu Kultury, a zarazem Kapelmistrza Dariusza Ledziona, super koncert na czterdzieści instrumentów oraz solowy śpiew, zachwyciły obecnych w kościele widzów.

Na zakończenie wieczoru wystąpiła Parafialna Orkiestra Dęta "BARKA" ze wspaniałą wiązanką kolęd i melodii świątecznych. Wieczór upłynął w cudownej atmosferze.

{gallery}lobez{/gallery}

 
Udostępnij Drukuj E-mail