BARAN TRAIL RACE - pierwsza odsłona tego wyjątkowego biegu górskiego zachęciła do przyjazdu do Węgierskiej Górki mnóstwo biegaczy z całego kraju, którzy komplementowali świetną organizację i atmosferę, co zaowocowało jej docenieniem i wyróżnieniem w postaci przyznania Srebrnej Kozicy za debiut organizacyjny roku – dla zawodów rozegranych po raz pierwszy w 2017 roku.

Trwają zapisy na II edycję biegu, i mimo iż start dopiero we wrześniu, trzeba szybko podjąć decyzję z uwagi na ustalone limity, które z uwagi na spore zainteresowanie mogą zostać wypełnione.
W tym roku organizatorzy poszerzyli formułę i przygotowali dwie trasy i dwa dystanse: Classic 25 km mający podobnie jak w ubiegłym roku kulminację na Baraniej Górze i Ultra 60 km, którego bardzo wymagająca trasa będzie biegła nie tylko przez Baranią Górę, ale również przez szczyt Rysianki i Lipowskiej.
Nasz portal - WGmedia jest jednym ze sponsorów oraz został patronem medialnym tej imprezy.

Tutaj linki do zapisów i jednocześnie podgląd na ilość zgłoszeń w danym momencie: https://bgtimesport.pl/zawody/bieg/id/270
oraz do strony biegu http://www.baranrace.pl/, gdzie można dokładnie prześledzić trasy, których mapy zamieszczamy poniżej oraz zapoznać się z regulaminem:

Trasa Classic 25 km

Trasa Ultra 60km

 Zdjęcia i mapy: www.baranrace.pl

Udostępnij Drukuj E-mail