Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Lato to okres, w którym właściciele ogrodów mogą w pełni podziwiać efekty swoich prac pielęgnacyjnych wymagających nieraz sporych nakładów pracy. Jak sprawić, by ogród zachwycał swoim wyglądem? Wiedzą to na pewno ci,  którzy wystartowali w XIII konkursie na Najpiękniejszy Ogród w Gminie Węgierska Górka zorganizowanym przez Wójta Gminy Piotra Tyrlika prezentując swoje pomysły na zagospodarowanie swojego terenu, który wymaga nie tylko ciężkiej pracy, ale też dużego zmysłu estetycznego.
Promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań mających pozytywny wpływ na na podniesienie estetyki i wygląd gminy, a tym samym promocja jej terenu, to cele jakie przyświecały jego organizatorowi.

Komisja w składzie: Maria Chowaniec, Ewa Foik oraz Maria Kocoń postanowiła przyznać nagrody za "Najpiękniejszy Ogród w Gminie Węgierska Górka" w 2018 roku:

- I miejsce - Magdalena Hubka

- II miejsce - Beata Śleziak

- III miejsce - Anna Strzałka

Wyróżniono:

- Anna Gluza 

- Bernadetta Tlałka

- Aneta Zawilińska

- Barbara Marszałek

- Jan i Jadwiga Gluza

Wszystkie zgłoszone ogrody do konkursu są piękne, robią ogólnie bardzo duże wrażenie estetyczne, zasługują na nagrody i wyróżnienia- stwierdziła komisja.
Poniżej prezentujemy galerię zdjęć niektórych wyróżnionych ogrodów.

{gallery}661{/gallery}
Kliknij, aby powiekszyć

Zdjęcia: OPG Węgierska Górka

Udostępnij Drukuj E-mail