Piotr Tyrlik Wójt Gminy Węgierska Górka, Ośrodek Promocji Gminy w Węgierskiej Górce, pracownicy biblioteki oraz animatorzy - instruktorzy zapraszają wszystkie dzieci z gminy Węgierska Górka na zajęcia, które odbywać się będą w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka: wtorek, piątek godz. 10:00-11:30 a także środa, czwartek godz. 16:00 – 17:30 oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Węgierskiej Górce środa, czwartek w godz. 10:00 -11:30.

W programie różne zajęcia artystyczne. Zajęcia te skierowane są do dzieci w wieku szkolnym.

Uwaga. Podczas zajęć obowiązuje obuwie zamienne. Szczegóły na plakacie:


"Ferie zimowe to czas beztroski, zabawy i odpoczynku. By najmłodsi mogli spędzić ten czas atrakcyjnie, przygotowaliśmy dla nich wiele wspaniałych atrakcji. Dzieci będą miały okazję nie tylko świetnie się bawić, ale także doskonalić swoje zdolności manualne, uczyć się poprzez zabawę.

Zapraszamy dzieci z gminy Węgierska Górka w wieku szkolnym na ZAJĘCIA FERYJNE (12-22 lutego). W Ośrodku Promocji gminy Węgierska Górka oraz w każdej z publicznych bibliotek naszej gminy będą się odbywać m.in. warsztaty kulinarne, plastyczne, rękodzieła." - organizatorzy ferii dla dzieci z gminy Węgierska Górka.

Harmonogram spotkań prezentuje się następująco:

OŚRODEK PROMOCJI GMINY WĘGIERSKA GÓRKA
wtorek, piątek – 10:00-11:30,

środa, czwartek – 16:00-17:30

BIBLIOTEKA W CIĘCINIE
środy, czwartki – 15:00-16:30

BIBLIOTEKA W CIŚCU
wtorki, środy, czwartki, piątki – 14:00-15:30

BIBLIOTEKA W WĘGIERSKIEJ GÓRCE
środy, czwartki – 10:00-11:30

BIBLIOTEKA W ŻABNICY
wtorki, środy, piątki – 14:00-15:30

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Rodzic/opiekun zobowiązany jest do uzupełnienia karty uczestnictwa dziecka w zajęciach i złożenia jej przed rozpoczęciem zajęć. Obowiązuje obuwie zamienne.

Na zakończenie ferii bal karnawałowy:

Na najmłodszych będą czekać tańce, gry, zabawy i słodkie upominki! W organizację balu włącza się Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Węgierka”, przygotowując kawiarenkę, w której będzie można posmakować tradycyjnych wypieków.

 

Udostępnij Drukuj E-mail