Niestety małymi kroczkami zbliża się koniec wakacji. Czas wypoczynku, słońca i upałów dla większości dobiega końca. Wykorzystując ostatnie chwile wakacyjnego luzu, serdecznie zapraszamy na wielkie zakończenie wakacji z pomaganiem w tle!  

W sobotę 31 sierpnia zapraszamy na Bulwary w Węgierskiej Górce, gdzie na wszystkich będzie czekać wiele atrakcji. Niewątpliwie zakończymy wakacje w bardzo dobrym stylu!

Scena widowiskowa będzie gościć wspaniałych lokalnych artystów, wśród których warto wymienić zespół Wierchy z Milówki – laureata Złotego Żywieckiego Serca tegorocznego Tygodnia Kultury Beskidzkiej, zespół TON z Żywca a także lokalnego rapera, który tworzy pod pseudonimem „Jeleśniański”. W niezwykły świat strojów regionalnych wprowadzi nas pani Jadwiga Jurasz, której pracownia przygotuje niezwykły pokaz. Dzięki warsztatom i pokazom przygotowanym przez Szkołę Tańca SWING oraz zespół Zaplatani w tańcu z SP w Węgierskiej Górce, tanecznym krokiem przeniesiemy się w świat muzyki disco. Po raz kolejny Węgierska Górka będzie gościć zespół MUSLE, który swoimi zabawnymi przebojami porwie wszystkich do zabawy. Wieczór zakończymy dyskoteką, której nuty popłyną spod dłoni znanego w całym kraju DJ-a Marka Sierockiego.

Od początku maja tego roku grupa wolontariuszy Maja-Baja Team rozpoczęła cykl akcji, mających na celu zebranie kwoty ok. 150 tys. zł na operację bioderek Mai Galica z Cięciny. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na ten cel.

Pomiędzy koncertami odbędą się sprzedaż gadżetów przekazanych przez osoby prywatne jak i instytucje. Imprezie towarzyszyć będzie wiele niespodzianek. Swoje stoisko wraz z pokazem militarnym zapowiedział 18. Batalion Powietrzno-Desantowy z Bielska Białej. Oprócz tego naszym gościem będzie SZNUPEK – czyli maskotka Policji. Podziwiać będzie można zabytkowe samochody, a może nawet wybrać się nimi na niezapomnianą przejażdżkę. Organizatorzy przewidują wiele stoisk z atrakcjami m.in.  kącik fryzjerski, gry komputerowe. Najbardziej zadowolone z pikniku wrócą dzieci. Dla nich przygotowano najwięcej atrakcji, takich jak: dmuchaniec, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy, gry i zabawy, wielkie bańki mydlane, zorbing, modelowanie balonów, warsztaty plastyczne, budowanie z megaklocków, strzelanie z łuków i wiele innych. Oczywiście nie zabraknie stoisk z pysznym jedzeniem. Będzie można napić się znakomitej kawy, spróbować domowego ciasta. Dla głodnych serwowane będą dania z grilla, a dla najmłodszych wata cukrowa, popcorn, lody oraz zimne napoje. Co ciekawe będzie można zakupić wyroby rękodzieła oraz znaleźć coś dla siebie na pchlim targu.

Impreza będzie wspaniałą okazją do wspólnego świętowania 10. urodzin Mai. Będzie tort i gromkie „Sto lat”.

Wszelkie informację będą na bieżąco uzupełniane na profilu facebookowym Maja Galica. Serdecznie zapraszamy do Węgierskiej Górki! Dołączcie  do  Maja-Baja Team!

Źródło: www.piotrtyrlik.pl

Udostępnij Drukuj E-mail