Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka w dniu 28 lutego 2020 r. organizuje jednodniowe warsztaty muzyczne (10.00-18.00). Doskonalenie warsztatu muzycznego odbędzie się w dwóch sekcjach pracy – perkusja oraz gitara basowa. W programie nauka w poszczególnych grupach (zajęcia praktyczne z instrumentami), troszkę teorii w trakcie, a na koniec warsztatów wspólny jam session.

Warsztaty są odpłatne i obowiązują na nie zgłoszenia. Ilość miejsc bardzo ograniczona.

Zapisy ruszają od 3 lutego 2020 r. (wtedy również dostępne będą karty zgłoszeniowe na stronie OPG WG).

Uzupełnione karty zgłoszeniowe (dostępne na stronie www.wegierska-gorka.opg.pl) należy dostarczyć (mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście) do Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka do 14 lutego 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie przyjmowane jest po oddaniu karty oraz dokonaniu płatności za warsztaty.

Koszt warsztatów – 100 zł (zawiera również obiad, bufet kawowy oraz materiały szkoleniowe).

Uczestnicy warsztatów z gitarą basową muszą mieć własny instrument. Wśród perkusistów mile widziane własne pady do ćwiczeń i pałeczki.

Uwaga, a teraz najlepsze! Zajęcia poprowadzą utalentowani muzycy – Bartek Pawlus (perkusja) oraz Robert Szewczuga (gitara basowa).

 

 

źródło: piotrtyrlik.pl

Udostępnij Drukuj E-mail