Malwina kocha pisać. W listopadzie 2018 r., wydała metodą self publishing tomik wierszy „21gram rymów bez serca.”, który zaraz po otrzymaniu rozdała. "Chciałam przedstawić się ludziom. I jeszcze chciałam, żeby mnie Ci ludzie polubili i żeby mi powiedzieli, że idę w dobrą stronę. Wszystko to się stało. Poznaliśmy się, polubiliśmy i powiedzieli mi, że obrałam właściwy kierunek. Ten mały sukcesik okazał się przepyszny. No a że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to bardzo szybko zapragnęłam wyruszyć dalej."

 Marzę o tym, żeby dzieci, które są przecież naszą przyszłością, dostały w swe małe i ufne rączki uczciwą opowieść w pełnej palecie barw i w jakości na jaką zasługują. Mam to szczęście, że sama jestem dzieckiem cudownie malującej mamy. Dlatego właśnie, jeśli mi pomożecie, książka „Pod szczęśliwymi gwiazdami” będzie duża - format A4, kolorowa - z ilustracjami mojej rodzicielki, i w twardej oprawie. Wydanie takiego cudeńka sporo kosztuje."

Niech o „Szczęśliwych gwiazdach” dowie się cały świat.Kiedy zastanawiałam się, jak jeszcze mogę Was zachęcić do wsparcia, z pomocą przychodzi mi moja druga pasja. Zamiłowanie do robótek ręcznych." Dla Każdego kto wpłaci min. 8 zł Malwina przygotowała jedną z niespodzianek - ręcznie robione ozdoby. 

Link do zbiórki funduszy https://zrzutka.pl/bz964e

Udostępnij Drukuj E-mail