W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie śląskim prowadził "Dziennik Zachodni", zaszczytny tytuł Osobowość Roku, dzięki głosom mieszkańców naszego regionu, otrzymał w kategorii Kultura - Marcin Biegun z Żabnicy. Gratulujemy!

Głosowanie prowadzone było w pięciu kategoriach: KulturaDziałalność społeczna i charytatywnaBiznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka.
W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach oraz w każdym powiecie województwa śląskiego. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2019 w mieście lub powiecie, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Województwa Śląskiego 2019.

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2019 w każdej kategorii. Awansując do finału laureaci zachowają oczywiście głosy zdobyte od początku plebiscytu.

zdjęcie: Okiem Fotoreportera 

Żródło: Dziennik Zachodni

Udostępnij Drukuj E-mail