Moi drodzy ❤️
Dojechała do nas kolejna partia płynów do dezynfekcji-600 litrów . W dzisiejszą akcję "oklejanie" włączyło się dwóch radnych Ula Z Górki oraz Michał Juraszek którzy są z nami w naszej akcji od samego początku. Płyny zostaną rozdysponowane na terenie naszej gminy (500 opakowań płynu na każde sołectwo).🤗 Czekamy na dostawę 50 000 sterylnych rękawiczek lateksowych 😷, które zostaną przekazane dla m.in. szpitali.🏥 Mamy w planach aby każdy dom w naszej gminie otrzymał kilka par. Ciągle drukujemy przyłbice (na ten moment około 40)⛑️ Apelujemy do Was- #zostańwdomu! Nadal zbieramy środki na dalsze działania aby chronić Nas przed tym zabójczym wirusem. 🙏Prosimy o udostępnienia, niech słuch o Naszej akcji leci jak najdalej.🔥
PS. Już teraz życzymy Wam przede wszystkim Zdrowych Świąt. Spędźcie ten czas z najbliższymi. Alleluja! - pisze na swoim profilu Pan Andrzej Zawada

źródło i zdjęcia: Andrzej Zawada FB

Udostępnij Drukuj E-mail