Punkt Informacji Turystycznej, Punkt Małej Poligrafii oraz Hala Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce od dnia 25 maja 2020 znów otwarte!

Obsługa interesantów będzie odbywać się wg określonych procedur.

Punkt Informacji Turystycznej oraz Punkt Małej Poligrafii będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-16.00
Hala Widowiskowo-Sportowa w Węgierskiej Górce będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00- 20.00 (tylko zapisane wcześniej grupy).

 

Procedura działania Punktu Informacji Turystycznej oraz Punktu Małej Poligrafii w Węgierskiej Górce

1. W lokalu w wydzielonym miejscu, mogą jednorazowo przebywać 4 osoby w maseczce lub innym zabezpieczeniu. Pozostali powinni czekać na zewnątrz w odległości min. 2 metry od siebie. Przed wejściem należy zdezynfekować ręce.
2. Pracownicy wykonują swoją pracę przy odpowiednim zabezpieczeniu i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, zaopatrzeni w rękawice jednorazowe, maski lub przyłbice.
3. W Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka możliwe jest ksero, wydruk (tylko z nośnika pendrive), bindowanie oraz laminacja. Usługi te wykonywane są tylko przez pracowników.
4. Ulotki, materiały promocyjne, foldery, mapy, pamiątki może podać jedynie pracownik.
5. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka 33 864 21 87, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Procedura działania Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce

1. Wejścia na hale odbywa się na podstawie ustalonego grafiku.
2. Po każdej jednostce treningowej następuje 15 minutowa przerwa techniczna przeznaczona na dezynfekcję i bezkontaktową wymianę ćwiczących grup.
3. Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka nie udostępnia szatni i węzłów sanitarnych (poza WC).
4. Jednorazowo na obiekcie treningowym może przebywać max 32 osób plus 3 trenerów.
5. Każdy trener prowadzący zajęcia musi prowadzić ewidencje uczestników, którą w razie potrzeby można będzie udostępnić służbom sanitarno – epidemiologicznym lub zarządcy obiektu (OPG WG).
6. Za stan zdrowia uczestników przebywających na zajęciach oraz dezynfekcję własnego sprzętu sportowego odpowiada trener.
7. Każda z trenujących grup zobowiązana jest do korzystania z własnego sprzętu sportowego.
8. Obowiązuje zasłanianie twarzy (nos i usta) do momentu dotarcia do obiektu docelowego. Podczas treningu nie ma obowiązku zakrywania twarzy. Po zakończeniu zajęć należy ponownie zasłonić twarz (nos i usta).
9. Każdy użytkownik obiektu jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przed rozpoczęciem treningu i po jego zakończeniu.
10. Poszczególne grupy zawodników zbierają się w wyznaczonym przez trenera miejscu i wspólnie udają się trening.
11. Po zakończonych zajęciach trener odprowadza grupę ćwiczących (osoby do 13 roku życia) do miejsca zbiórki gdzie odbierani są przez opiekunów.
12. Poszczególne grupy zawodników przemieszczające się obiekcie zobowiązane są do zachowania wymaganej, bezpiecznej odległości (min 2 m).
13. Do odwołania obowiązuje zakaz przebywania na obiekcie opiekunów zawodników – ze względu na konieczność ograniczenia ilości osób przebywających w tym samym czasie na obiektach sportowych.
14. Dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich osób korzystających z obiektów prosimy o bezwzględne przestrzeganie powyższych procedur i zasad.
15. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

źródło: OPG Węgierska Górka

Udostępnij Drukuj E-mail