Szanowni Państwo, drodzy Rodzice, Uczniowie
Rozpoczynamy nowy rok szkolny w warunkach, gdy w naszym kraju panuje epidemia. Wspólnie z pracownikami szkoły staramy się przygotować do tej sytuacji bardzo starannie. W oparciu o wytyczne MEN, MZ i GIS oraz stosowne rozporządzenia została opracowana Wewnętrzna Procedura Bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19, która będzie obowiązywać na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Franciszka z Asyżu w Cięcinie od 1 września 2020 r. Proszę o zapoznanie się z tym dokumentem.
Rezygnujemy w tym roku szkolnym z uroczystego rozpoczęcia zajęć. 1 września zapraszamy wszystkich uczniów na godzinę 9.00 bezpośrednio do swoich klas, gdzie wychowawcy przekażą najważniejsze informacje dotyczące organizacji zajęć. Serdecznie zapraszam rodziców pierwszoklasistów wraz z dziećmi (jeden rodzic z dzieckiem) do sali klasy I znajdującej się na I piętrze budynku - proszę rodziców o pojawienie się w szkole w maseczkach i o obowiązkową dezynfekcję rąk przed wejściem na teren placówki.
Wszelkie aktualne informacje będą zamieszczane na stronie www szkoły lub wysyłane poprzez dziennik elektroniczny Librus.
Wszystkim nam zależy na jak najdłuższym utrzymaniu nauczania stacjonarnego, dlatego mam nadzieję, że wspólnie w zdrowiu i z wzajemną życzliwością będziemy starać się o to, by proces nauczania w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Franciszka z Asyżu w Cięcinie przebiegał w sposób bezpieczny i sensowny.

Z wyrazami szacunku
Agnieszka Ryczkiewicz
P.O. Dyrektor Szkoły

źródło: SP nr 2 w Cięcinie im. św. Franciszka z Asyżu

Udostępnij Drukuj E-mail