Szanowni Państwo! Drodzy mieszkańcy!
W obliczu rozprzestrzeniania się pandemii korona wirusa SARS-COV-2, w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zwracam się do Państwa z prośbą o przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Niestety zagrożenie rozprzestrzenianiem się SARS-COV-2 jest realne i odnotowujemy zachorowania również wśród naszych mieszkańców.
Jak wiemy Ministerstwo Zdrowia od dnia 10 października 2020 roku objęło żółtą strefą obszar całego kraju, a co za tym idzie obowiązują nas wszystkie obostrzenia dotyczące stref żółtych. W związku z powyższym informuję, iż od dnia 12 października 2020 r. Urząd Gminy w Węgierskiej Górce będzie działał pod dodatkowymi rygorami sanitarnymi. Niezmiennym pozostaje fakt, że cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, jednak wiele spraw możecie załatwić z urzędnikiem telefonicznie.
Prosimy również korzystać w komunikacji z Urzędem Gminy z formy elektronicznej, tj. wysyłania pism pocztą e-PUAP na adres skrytki: /sl158fa4j2/skrytka lub drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku jednak konieczności złożenia dokumentów osobiście prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia wizyty.
Bądźmy rozsądni i odpowiedzialni, podejmujmy rozważne przemyślane decyzje.
Dbajmy o nasze zdrowie i życie!

Wójt Gminy
Piotr Tyrlik