Niestety z przykrością informujemy, że Jarmark Bożonarodzeniowy, który od 6 lat jako Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej - Cięcina.eu organizowaliśmy przy zabytkowym kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w tym roku się nie odbędzie.

Jarmark przyciągał co roku ogromną rzeszę ludzi i w dobie pandemii obawiamy się o bezpieczeństwo wystawców, gości oraz nas samych.

Chcielibyśmy jednakże w jakikolwiek możliwy sposób wesprzeć naszych wspaniałych wystawców, dlatego prosimy o kontakt wszystkich Was, którzy przez ostatnie lata byliście z nami. Wielu z Was przed Świętami przygotowuje przeróżne produkty - zabawki, stroiki, ozdoby, prezenty, wyroby cukiernicze, mięsne - specjalnie na tę okazję. Jeśli chcielibyście zareklamować Wasze rękodzieło na naszej stronie internetowej lub Facebooku, to zapraszamy do kontaktu. Utworzymy jak zawsze „wydarzenie” na naszym profilu i tam będziemy mogli nieco przybliżyć sylwetki naszych artystów.  

Dodatkowo nie wyobrażamy sobie Świat bez corocznego wydania kubka jarmarkowego :) Gabrysia już tworzy wzór na ten rok i kubki będą dostępne do zakupu poprzez naszą aukcję na facebooku, dlatego zachęcamy do jego zakupu odpowiednio wcześniej, żebyśmy mogli go dostarczyć pocztą lub osobiście (będzie także możliwy odbiór osobisty w wybranym punkcie na terenie naszej parafii). 

Przygotowujemy jeszcze jedną przedświąteczną atrakcję dla dzieci, ale o tym poinformujemy niebawem :)

Trzymajcie się zdrowo i mamy nadzieję, że to jedyny rok, w którym będziemy zmuszeni odwołać nasz Jarmark.

Stowarzyszenie Cięcina.eu 

 

Udostępnij Drukuj E-mail