Praca w ogrodzie może dostarczać wiele przyjemności oraz stanowić jednocześnie doskonały sposób na relaks. Jeśli dodatkowo jej efektem jest zadbany ogród, który cieszy oko - zaangażowanie i wkład pracy wniesiony w atrakcyjne zagospodarowanie najbliższego otoczenia - to z pewnością źródło ogromnej satysfakcji.

Liczy się estetyka ogólna i nietuzinkowy pomysł. Być może posiadasz w swym ogrodzie ciekawe krzewy lub wyjątkowe rośliny. Być może Twój ogród zdobi nietypowa mała architektura. Internauci docenią z pewnością również oryginalny kącik wypoczynkowy. Pochwal się więc swoim ogrodem. Zapraszamy do zabawy.

Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik ogłasza konkurs na "Najpiękniejszy ogród w gminie Węgierska Górka". Celem konkursu jest promowanie pomysłowych i nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych, mających pozytywny wpływ na podniesienie wyglądu estetycznego gminy. Nie jest ważne, czy Twój ogród jest duży czy mały; kryterium oceny stanowią bowiem ogólne walory estetyczne oraz oryginalność roślinnych kompozycji. Konkurs skierowany jest do wszystkim mieszkańców gminy Węgierska Górka - właścicieli domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkańców bloków oraz innych obiektów położonych w granicach administracyjnych gminy. Zmagania potrwają do 1 sierpnia. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie deklaracji i złożenie jej w formie elektronicznej lub osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Węgierska Górka. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca.

 

 

 

Jak głosujemy?

Zdjęcia zgłoszonych obiektów zamieszczone będą na fanpage’u Węgierskiej Górki. Zasady głosowania są bardzo proste: wygrywa zdjęcie, które uzyska największą liczbę "polubień". Zwycięzcami zostaną kolejno trzej pierwsi właściciele wybranych przez internautów najpiękniejszych ogrodów. Nagrody natomiast zostaną wręczone podczas Dni Węgierskiej Górki - 6 sierpnia.

Również i dla głosujących przewidziano niespodzianki - oddając bowiem swój głos, można wziąć udział w losowaniu nagród. Wystarczy zadeklarować swoją chęć wzięcia w głosowaniu na najpiękniejszy ogród i wysłać zgłoszenie na adres Urzędu Gminy Węgierska Górka. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie konkursu na stronie internetowej Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka.

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły