Jak informuje nas Burmistrz Miasta Żywiec Antoni Szlagor, Żywiecka Karta Mieszkańca okazała się być prawdziwym hitem. W ciągu zaledwie kilku tygodni od jej pojawienia się, korzysta z niej już ponad 400 mieszkańców miasta. Wyrobienie Karty Mieszkańca jest bezpłatne. Wszystkie formalności z nią związane można załatwić w Urzędzie Miejskim w Żywcu.

Co daje Karta Mieszkańca. Pakiet korzyści! Ze zniżek można korzystać nie tylko w jednostkach miejskich, ale również u podmiotów prywatnych. Warto zajrzeć na stronę https://kartamieszkanca.zywiec.pl/mieszkancy/, tam znajdziecie szczegółowe dane dotyczące możliwości, jakie daje nasza Karta.

Warunkiem otrzymania Żywieckiej Karty Mieszkańca jest zameldowanie na terenie Żywca, rozliczanie podatków w naszym Urzędzie Skarbowym, niezaleganie z żadnymi opłatami względem Miasta oraz przedłożenie prawidłowo wypełnionego wniosku. Przystąpienia do Programu jest bezpłatne i dobrowolne. Po złożeniu wniosku i wymaganych regulaminem dokumentów otrzymasz swoją Kartę. Każda wydana Karta jest aktywna i można od razu z niej korzystać.

źródło: Antoni Szlagor FB

Udostępnij Drukuj E-mail