Drodzy biegacze i biegaczki,

Do samego końca wierzyliśmy w to, że 21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego odbędzie  się w planowanym terminie, że spotkamy się wszyscy razem na Żywieckim Rynku 8 listopada. Bardzo nam przykro, że musimy podjąć decyzję o kolejnym przeniesieniu terminu biegu. Nie chcemy i nie możemy narażać kogokolwiek na najmniejsze nawet ryzyko, a takie może mieć miejsce w sytuacji, gdy w jednym czasie i miejscu zgromadzi się kilka tysięcy osób.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz wynikające z tego faktu obostrzenia związane z organizacją imprez biegowych informujemy, iż 21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego decyzją organizatora zostaje przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze na chwilę obecną informacje, wkrótce zostanie opublikowany nowy regulamin.

  • Obecna lista zawodników oraz wpłaty tych osób zostaną automatycznie przeniesione na rok 2021.
  • Osoby, które wcześniej zadeklarowały przeniesienie opłaty startowej na kolejną edycję biegu w 2021 r. na nowo pojawią się na liście startowej.
  • Organizator wyraża zgodę na przepisanie pakietu startowego na inną osobę.
  • Rezygnacja ze startu wraz ze zwrotem opłaty będzie możliwa do 30 września 2020 r. W tym celu zawodnicy proszeni są o zgłoszenie tego faktu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w treści e-maila należy podać: imię, nazwisko, numer startowy, wysokość wniesionej opłaty startowej.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na zwrot.

  • Rejestracja do biegu cały czas jest możliwa, a aktualna stawka opłaty startowej nie ulegnie już zmianie. Dotyczy to wszystkich, również tych, którzy teraz wystąpią o zwrot opłaty startowej w niższych kwotach, a potem zapiszą się na nowo.

Mamy ogromną nadzieję, że ponownie spotkamy się na starcie, a bieg jaki wspólnie tworzymy wystartuje z jeszcze większym potencjałem.

Dyrektor Biegu Mirosław Dziergas

Udostępnij Drukuj E-mail