Bez komentarzy

Trudno w to uwierzyć, ale tegoroczne wakacje dobiegają już końca. Może nie rozpieszczały nas pogodnym niebem i wysokimi temperaturami, ale z pewnością obfitowały w wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. W ostatnią niedzielę tegorocznej letniej przerwy w nauce szkolnej, a więc 28 sierpnia zapraszamy wszystkich na sportowo – rozrywkową imprezę „Zakończenie wakacji”, jaka odbędzie się w istebniańskim Amfiteatrze „Pod Skocznią”.

W dniu tym na boisku „Pod Skocznią” rozegrane zostaną trzy mecze piłki nożnej w różnych kategoriach wiekowych:

10:00 – Trampkarze KP Trójwieś – Pogórze (III Liga)

12:00- Juniorzy KP Trójwieś – Pogórze (III Liga)

16:00 – Seniorzy KP Trójwieś – Nierodzim (Klasa B)

Już od południa czynna będzie gastronomia, którą poprowadzi współorganizator imprezy - Pizzeria Werona. Nie zabraknie też tradycyjnych atrakcji dla dzieci – animacje i dmuchańce.

Od godziny 16.00 rozpocznie się program artystyczny dla dzieci, będzie to przedstawienie pod tytułem „Pod starym Wawelem przygód bez liku”, czyli legenda o Smoku Wawelskim napisana po nowemu. Po niespełna godzinnym spektaklu dzieci będą mieć jeszcze okazję uczestniczyć w różnych zabawach i konkursach oraz przygotowanych dla nich animacjach.

O godzinie 19.00 nastąpi zmiana klimatu z dziecięcego na młodzieżowy, a wszystko to za sprawą młodego, utalentowanego muzyka z Wisły - Patryka Demkowskiego. Siedemnastolatek z sąsiedniego miasteczka, to nie tylko zdolny wokalista, gitarzysta i autor tekstów, ale także młody kompozytor! Sądząc po reakcjach nastolatek w ustrońskim amfiteatrze, gdzie w tym roku Patryk supportował Besides i Lemon, dziewczyny dostrzegają w nim jeszcze jakieś pozamuzyczne walory … To się nazywa charyzma.

Na scenie Patryk Demkowski używa loopstation (zapętlanie partii gitary, chórków i beatboxu), dzięki czemu może brzmieć jak jednoosobowy band. Artystycznie inspiruje go twórczość Ed Sheeran i Johna Mayera. Patryk jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Wiśle oraz uczestnikiem warsztatów wokalnych Sing It Out w Ustroniu.

O godzinie 20.00 w Amfiteatrze „Pod Skocznią” rozpocznie się koncert zespołu BETHEL. Wykonuje on muzykę reggae z elementami dub oraz ska. Zespół liczy już sobie 10 lat i zdążył w tym czasie zmienić nazwę (dawniej Sacrum) oraz znacząco poszerzyć skład osobowy. BETHEL to także częsty bywalec Przystanku Woodstock.

Po koncertach istebniańską sceną zawładnie DJ Mako, który poprowadzi dla nas ostatnią wakacyjną dyskotekę roku 2016!

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły