Bez komentarzy

Otwarty końcem ubiegłego roku Hotel & Restauracja Zloty Groń nie ustaje w staraniach o pozyskanie klientów i zainteresowanie nie tylko turystów, ale także mieszkańców regionu swoją ofertą. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie liczba w zdecydowanej większości darmowych eventów skierowanych do wszystkich tych, którzy zdecydują się odwiedzić ich restaurację. Nie inaczej będzie także w najbliższy weekend 22 – 23 października, kiedy to położony na szczycie górującego nad Istebną Złotego Gronia obiekt postanowił powalczyć z szarością jesieni. W sobotę 22.10 o godzinie 19.00 organizatorzy zapraszają na Rodzinny Dancing, który rozpocznie się od godzinnego darmowego „kursu tańca”, po którym nastąpi właściwa zabawa taneczna. Impreza dedykowana jest przede wszystkim młodym rodzicom, którzy niekoniecznie mają z kim pozostawić swoje pociechy. Dużym atutem wydarzenia jest bowiem zapewniona na czas trwania dancingu opieka nad najmłodszymi, o których dobre humory i ciekawą zabawę zadbają zatrudnieni przez hotel animatorzy.

Dzień później, a więc w niedzielę 23.10 w porze mniej więcej obiadowej, między godziną 14.00, a 16.00 dzieci wraz z rodzicami zaproszone są na również darmowe warsztaty budowania latawców. Nowo wykonane „barwne statki powietrzne” mają wziąć udział w czymś na kształt konkursu, czy też zawodów, oczywiście o ile sprzyjać będzie pogoda, ale raczej braku wiatru na szczycie Złotego Gronia nie należy się obawiać. Doradzam zabrać czapki i ciepłe kurteczki, by miła zabawa w pięknych plenerach nie miała mniej miłych konsekwencji.

Zasadniczo wszystkie atrakcje są więc bezpłatne, głupio jednak byłoby nie zamówić jakiegoś dania w miejscowej restauracji. Szczęśliwie od niedawna oprócz bardzo wykwintnych i nie ukrywajmy nie tanich potraw zaczęto serwować tu także smaczne, ale o wiele tańsze specjały inspirowane lokalną tradycją.

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły