Bez komentarzy

Czas nadchodzących Świąt to również czas zbliżających się Jarmarków Bożonarodzeniowych, na których można zakupić przede wszystkim ręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

11 grudnia na Wieprzański Jarmark Bożonarodzeniowy zaprasza Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki Radziechowy - Wieprz. Rozpoczynamy o godzinie 13.00 warsztatami robienia ozdób świątecznych i zdobienia choinki. Niedzielny jarmark to także zabawy, konkursy oraz animacje dla dzieci z bohaterami bajek. Nie zabraknie także degustacji świątecznych przysmaków. Na jarmarku wystąpi Kapela Zespołu Regionalnego "Grojcowianie".

Na Żywieckim Rynku bożonarodzeniowy jarmark odbywał się będzie od 16 do 18 grudnia codziennie od godziny 8. Zaplanowano stoiska handlowe, wyroby regionalne i ozdoby świąteczne. Całość uatrakcyjnią koncerty zespołów i kapeli ludowych oraz solistów.

Ostatnia przedświąteczna niedziela to także Bożonarodzeniowy Jarmark Tradycji i Rękodzieła w Rajczy. 18 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Rajczy będzie można nabyć ręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

Do organizacji jarmarku bożonarodzeniowego dołącza również Gminny Ośrodek Kultury w Milówce. 11 grudnia na Rynku w świątecznej atmosferze w godzinach od 9 do 13 będzie można zakupić świąteczne dekoracji i ozdoby.

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły