3 komentarze

Od jutra 11 stycznia wszystkich spragnionych ślizgania się po lodzie zapraszamy do wypróbowania swoich sił oraz wzmacniania swojej kondycji fizycznej na mini lodowisku w Milówce. Ślizgawka znajduję się przy Amfiteatrze i powstała z inicjatywy Urzędu Gminy w Milówce oraz OSP Milówka. Ślizgawka w Milówce powstała już drugi raz. Ogólnodostępna bezpłatna ślizgawka czynna będzie w godzinach od 8.00-17.00, a w ferie 8.00-20.00. Lodowa tafla ma powierzchnię 10x30 metrów i posiada bezpieczne, specjalne bandy.

Korzystanie ze ślizgawki przez dzieci do 13 roku życia możliwe jest tylko i wyłącznie pod opieką opiekunów lub rodziców.

Rzeki i stawy pokryte lodem zawsze są niebezpieczne.. Lód jest kruchy, może załamać się nawet pod lekką osobą, dlatego pamiętajmy o tym, by w czasie ferii zapewnić dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy. Takie właśnie przesłanie i cel ma ślizgawka w Milówce. A Ci, którzy z różnych powodów ze ślizgawki nie będą mogli skorzystać będą mogli oglądać zmagania, pierwsze kroki jak i popisy swoich zdolności jazdy na lodzie dzieci oraz dorosłych z naszej kamery. 

 

KAMERA NA ŻYWO

 

 

 

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły