Bez komentarzy

Wyjątkowe powitanie lata pod znakiem piłki nożnej czeka nas w tym roku w Żywcu i w Twardorzeczce. Miłośników tej najpopularniejszej chyba dyscypliny sportowej w Polsce z pewnością ucieszy fakt, iż w połowie czerwca lato rozpoczniemy na sportowo: zapraszamy na mecz Błaszczykowscy i przyjaciele vs Kabarety i Górale.

Miejscem tych emocjonujących rozgrywek będzie boisko TS Koszarawa w Żywcu oraz hala sportowa w Twardorzeczce. Inicjatorem wydarzenia jest fundacja Kuby Błaszczykowskiego "Ludzki Gest".

Kogo zobaczymy na boisku?

Na pewno Kubę Błaszczykowskiego. Obok niego na boisku zobaczymy Łukasza i Pawła Golców, Jerzego Dudka i Katarzynę Pakosińską.

Charytatywny mecz ma na celu pomoc finansową dla 7-letniego Krystiana z Żywca i 4-letniego Przemka z Lipowej.

Czym jest Fundacja "Ludzki Gest"?

Rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2015. Jej głównym fundatorem jest Kuba Błaszczykowski.

Fundacja "Ludzki Gest" to organizacja wyciągająca pomocną dłoń do potrzebujących. Jakub Błaszczykowski (fundator) i Małgorzata Domagalik (prezes fundacji) razem ze swoimi przyjaciółmi działają na rzecz dzieci i młodych ludzi, którzy potrzebują pomocy. Celem głównym fundacji jest kształtowanie pożądanych postaw wśród dzieci i młodzieży, poprzez wspieranie ich rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem kultury fizycznej.

Udostępnij Drukuj E-mail