1 komentarz

W ramach współpracy transgranicznej gminy Ujsoły i Zakamenne w sobotę 15 lipca 2017 roku od godz. 15.00 odbędzie się rajd rowerowy „Szklanym szlakiem". Rajd ma charakter edukacyjno - rekreacyjny i przebiegał będzie drogą asfaltową. Do wyboru są dwie trasy. Pierwsza trasa to rajd dla twardzieli: Złatna Huta – Ujsoły – Zakamenne – Ujsoły Amfiteatr (43 km). Druga trasa (28 km) to coś dla niedzielnych rowerzystów: Glinka Granica Państwa – Zakamenne – Ujsoły Amfiteatr.  W rajdzie brać udział mogą jedynie osoby pełnoletnie. Każdy uczestnik rajdu otrzyma: medal okolicznościowy wyżywienie i zimne napoje.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie, podpisanie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożenie w Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Ujsołach w terminie do dnia 11 lipca 2017 roku. Kartę zgłoszenia można pobrać pod linkiem.  Rajd przewidziany jest dla 100 uczestników, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy zawodnicy mają obowiązek startowania w kaskach ochronnych.

Zachęcamy do udziału w rajdzie, który łączy aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z poznawaniem pięknych okolic przygranicznych Polski i Słowacji.

 

Udostępnij Drukuj E-mail