Oceny: (1 raz)
PLG_VOTE_USER_RATING
Bez komentarzy

W imieniu Światowej Loży Smakoszy Beskidzkiej Kwaśnicy mamy przyjemność zaprosić Państwa na XIV edycję Światowego Festiwalu Kwaśnicy, który odbędzie się w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem w dniach 11-13 sierpnia 2017 r.

Czekać będzie na Państwa mnóstwo atrakcji. Jak co roku organizatorzy zadbali o to, by na scenie odbyły się koncerty wielkich gwiazd.

W pierwszy dzień Festiwalu Kwaśnicy, czyli 11 sierpnia w piątek, rozbawią nas przyjaciele z Podhala - Baciary i Ich Troje.

W drugi dzień - w sobotę - publiczność potańczy w rytm przebojów Krywania i Francesco Napoli.

W niedzielę 13 sierpnia do wspólnej zabawy porwie Czesław Śpiewa i Fancy.

Gwiazda...?  ...zmienną jest

Okazuje się, że wszystko jest kwestią mniej lub bardziej umowną. Na to też wskazuje decyzja Michała Szpaka, który - pomimo podpisanej wiosną tego roku umowy z organizatorem Festiwalu - odwołał swój udział na Festiwalu Kwaśnicy. Michał Szpak przyjął zaproszenie jako juror do programu realizowanego przez TVP. 

Manager zapewniał organizatorów, że koncert się odbędzie z opóźnieniem, gdyż miał zostać zorganizowany bezpośredni przelot samolotem z Warszawy na lotnisko Żar (koło Żywca). Niestety pomimo wszelkich starań w załatwianiu lotu okazuje się, że Michał jednak nie doleci na koncert, na który osobiście zapraszał na spocie reklamowym

Organizatorzy Festiwalu Kwaśnicy oczekują, iż Michał Szpak przeprosi swoich fanów. Poniżej oficjalne pismo.

Udostępnij Drukuj E-mail