Bez komentarzy

Stowarzyszenie ON/OFF zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w dwutygodniowych warsztatach organizowanych w ramach projektu Lato w teatrze w Soli "ŚWIAT NA WSPAK". Zajęcia odbywać się będą od 24 lipca do 5 sierpnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Soli. Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

"Inspirując się twórczością artystów działających w nurtach: dadaizmu, kubizmu, futuryzmu i surrealizmu, spróbujemy spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy. W trakcie warsztatów sprawdzimy czy da się codzienne czynności wykonywać inaczej niż zazwyczaj. Będziemy poszukiwać w naszych ciałach nieoczywistych ruchów, gestów i dźwięków, tworzyć szalone układy choreograficzne, budować z masowo produkowanych przedmiotów instalacje i rzeźby. Przygotujemy koncert muzyczny na dzwonki rowerowe i pozytywki. Zaprojektujemy i stworzymy abstrakcyjne postaci, które następnie ożywimy. Zdobyte doświadczenia posłużą nam do przygotowania opowieści zrodzonej z dziecięcej wyobraźni i fantazji."- zapowiadają organizatorzy.

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Organizator: Stowarzyszenie ON/OFF

Partner: Stowarzyszenie Wspólnie Od Nowa

 Miejsce: Szkoła Podstawowa w Soli

Termin: 24.07-05.08.2017r. (2 tygodnie; poniedziałek-sobota g.10-16)

Pokazy finałowe: 5 sierpnia 2017r. g. 17.00 i 18.30.

 

Zapisy:

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod  linkiem

 Kontakt tel. 605888699; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Udostępnij Drukuj E-mail