Bez komentarzy

W lipcu 2017 w ramach realizacji zadania publicznego dofinansowanego przez Miasto Żywiec, organizowany jest cykl warsztatów i spotkań dla osób zainteresowanych sztuką fotografii. Akcja pod nazwą LATO z FOTOGRAFIĄ przygotowana jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Beskidy. Warsztaty prowadzi Jarosław Deka, właściciel Zakładu Fotograficznego "u Jarka". Uczestnicy zajęć mają okazję do zapoznania się z podstawami fotografii. W ramach działań, w żywieckim parku odbył się plener fotograficzny. Punktem kulminacyjnym będą FOTO ZAWODY Żywiec 2017, które będą miały miejsce 25-26 lipca 2017. Głównym zadaniem zawodników będzie wykonanie 3 fotografii w ciągu 24 godzin. Ciekawostką jest fakt, że temat konkursu ogłoszony zostanie w momencie rozpoczęcia zawodów - 25 lipca o godzinie 10.00 w Kawiarni Wiedeńskiej DeKaffe. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie dziennikzywiecki.blogspot.com. Zwycięzcy otrzymają nagrody, a pozostali uczestnicy upominki i dyplomy.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Krajowy Cech Fotografów z siedzibą w Katowicach. W jury konkursowym zasiądą: Cechmistrz KCF Marek Gołąbek, rzecznik KCF Jarosław Deka oraz członek zarządu Arkadiusz Tumidajski. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 26 lipca 2017 o godzinie 17 w Kawiarni Wiedeńskiej DeKaffe, ul. Zamkowa 2, Żywiec.

Organizatorzy zapraszają do udziału w FOTO ZAWODACH, wszystkich chętnych bez względu na wiek, czy stopień zaawansowania w dziedzinie fotografii. Podstawowym kryterium oceny prac będzie kreatywność i twórcze podejście do tematu, który – jak zapewniają organizatorzy – nie będzie trudny.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 798702319

Koordynatorka projektu: Teresa Cimała

Plakat: UM

Udostępnij Drukuj E-mail