Bez komentarzy

Sołtysówka w Rajczy  serdecznie zaprasza  na spotkanie z cyklu Rozmowy Kulturalne, które odbędzie się 5 września o godz. 18.00. Tym razem gosciem będzie Izabela Handerek.

,,Cześć! Jestem Iza, mam 25 lat i pochodzę z Żywca, a więc jestem rodowitą góralką. Od półtora roku mieszkam w Peru, gdzie prowadzę biuro podróży. Wcześniej mieszkałam w Chinach i we Francji. Mam również swój blog podróżniczy , z którego możecie się dowiedzieć więcej o mnie!

Na spotkaniu chciałabym Wam poopowiadać o ciekawych i alternatywnych sposobach na podróżowanie po Peru. Będę opowiadać o trekkingach jakie do tej pory udało mi się tutaj zrobić, o zwyczajach ludzi mieszkających w wysokich partiach górskich, o tym jak zdobyłam swoje pierwsze sześciotysięczniki i jak się do nich najlepiej przygotować. Na pokazie zobaczycie również masę alternatywnych sposobów dostania się do Machu Picchu oraz jak najlepiej zwiedzić jezioro Titicaca. Na pewno wspomnę Wam o mieście, w którym mieszkam- Arequipa oraz o kuchni peruwiańskiej, która jadam na co dzień z rodziną peruwiańską u której mieszkam." - mówi Izabela Handerek. 

Spotkanie organizuje  Sołtys Sołectwa Rajcza oraz  Koło TMZŻ  w Rajczy. Wstęp jest wolny.

 

Udostępnij Drukuj E-mail